FARSKÉ OZNAMY na Veľkonočnú nedeľu Pánovho zmŕtvychvstania

30 mar

NEDEĽA Druhá Veľkonočná nedeľa – Nedeľa Božieho milosrdenstva

Po      1. apríl          8,00   na úmysel

Ut      2. apríl        18,00   + rodina Hrková a Bravčoková (Pri Ihrisku 3)

Pi       5. apríl        18,00   + starí rodičia Tereza a Michal (Za Mlynom 8)

So     6. apríl        18,00   + rodina Nemčoková

Ne      7. apríl          8,00   za farníkov

Št       4. apríl        18,00   + Ján, Anna, Vladimír a Marián Sedliakoví (č. 202)

Ne     7. apríl           9,30   + Rastislav, rodina Kostúrová a Sedliaková (č. 36)

St       3. apríl        18,00   na úmysel

Ne     7. apríl         11,00   + Paula a Štefan Višťanoví a ich syn Štefan

• Milovaní bratia a sestry. Keď Ježiš hovoril svojim apoštolom o tom, že bude trpieť a umrie na kríži, vždy dodal, ale tretieho dňa vstane z mŕtvych. Prajem vám a v modlitbe vyprosujem, aby všetky kríže a ťažkosti, ktoré máte v živote ste prežívali v perspektíve Kristovho zmŕtvychvstania. Požehnané Veľkonočné sviatky.
  • Ďakujem úprimne a zo srdca všetkým, ktorí akýmkoľvek spôsobom pomohli pri prípravách a počas slávení veľkonočných obradov. Nech vás Pán odmení svojimi milosťami, ktoré potrebujete vo vašom živote.
  • Dnes máme oferu na náš kostol. Za všetky Vaše milodary úprimné Pán Boh zaplať.
  • Spoveď k 1. piatku: MB. – Ut – hodinu pred sv. omšou; v Pi. 16,30 h.-17,45 hod.; Ľ. – St. o 17,00 hod.; H – Št. o 16,15 hod. do 17,45 hod.
  • Zaopatrovanie chorých: Ľ. – St. o 8,00 hod.; Strel. – St. o 9,00 hod.; Hospic – St. o10,00 hod.; MB – Št. o 8,00 hod.; H– Št. o  14,00 hod.
  • V piatok 05.04. 2024 o 15,00 hod. pozývam prvoprijímajúce deti na piatu katechézu z ôsmich katechéz do farského kostola sv. Jána Nepomuckého v Medzibrode.
  • Stretnutie birmovancov bude v sobotu 06.04.2024 v Hiadli o 8,00 hod. v pastoračnej miestnosti, v Ľubietovej o 10,00 hod. vo fare, v Medzibrode o 13,00 hod. vo fare.
  • Na budúcu nedeľu – Nedeľu Božieho milosrdenstva Vás všetkých srdečne pozývam do Farského kostola v Medzibrode o 15,00 hod. na popoludňajšiu pobožnosť ku cti Božieho milosrdenstva. Počas pobožnosti sa pred vyloženou Sviatosťou Oltárnou pomodlíme Korunku Božieho milosrdenstva. Popri svojich osobných úmyslov budeme v tomto čase predkladať Bohu vo svojich modlitbách celú našu farnosť Medzibrod a všetkých čo v nej žijú. Teším sa na spoločné stretnutie pri Eucharistickom Kristovi.