FARSKÉ OZNAMY na Druhú veľkonočnú nedeľu – Nedeľu Božieho milosrdenstva

Po      8. apríl        18,00   + Peter Čelinský, mesačná

Ut      9. apríl        18,00   + Igor Haviar, mesačná

St     10. apríl         14,00   + Zuzana Pavlenková, pohrebná

Pi     12. apríl        18,00   za zdravie a Božiu pomoc pre deti a vnúčatá (Niva 22)

So    13. apríl        18,00   za zdravie Božiu pomoc a požehnanie pre rodinu Koristekovú

Ne    14. apríl          8,00   za farníkov

Št      11. apríl       15,00   + Oľga Miková, pohrebná

Ne     14. apríl         9,30   + manžel Ján, rodičia, súrodenci z rodiny Drmajovej a Balíkovej (č. 218)

Ne     14. apríl       11,00   + rodičia Benčoví

• V dnešnú nedeľu – Nedeľu Božieho milosrdenstva Vás všetkých srdečne pozývam do Farského kostola v Medzibrode o 15,00 hod. na popoludňajšiu pobožnosť ku cti Božieho milosrdenstva. Počas pobožnosti sa pred vyloženou Sviatosťou Oltárnou pomodlíme Korunku Božieho milosrdenstva. Popri svojich osobných úmyslov budeme v tomto čase predkladať Bohu vo svojich modlitbách celú našu farnosť Medzibrod a všetkých čo v nej žijú. Teším sa na spoločné stretnutie pri Eucharistickom Kristovi.
  • Animátori z eRka pozývajú deti na stretnutie v piatok o 15,30 hod. do fary v Medzibrode.
  • V nedeľu 14. apríla pozývame deti z eRka na Godzone Kids tour do Banskej Bystrice. Odchod bude vlakom z Medzibrodu o 13,48 hod. a vrátili by sme sa takisto vlakom do Medzibrodu o 18:39. Program by mal trvať cca 2 hodinky, bez sv. omše. Téma stretnutia detí bude: Odvážny priateľ-Ježiš. Na spoločné stretnutie sa na Vás milé deti teší naša bývalá animátorka z eRka Vanda Kútna, ktorá pôjde s Vami na Godzone Kids tour do Banskej Bystrice. Zo sebou si treba zobrať preukážky prípadne peniažky na vlak.
  • Farnosť Najsvätejšej Trojice v Slovenskej Ľupči vás pozývajú v dňoch 12.-14. apríla 2024 na duchovnú obnovu z príležitosti prijatia relikvie sv. sestry Faustíny, posvätenia kaplnky Božieho milosrdenstva a inštalácie relikvie svätého pápeža Jána Pavla II. Program duchovnej obnovy aj so sv. omšami nájdete vyvesený na kostolnej výveske.