FARSKÉ OZNAMY na Tretiu nedeľu v Cezročnom období

Pi    26. január       7,00    na úmysel ordinára

So   27. január      17,00   + Vladimír Huťka, mesačná

Ne   28. január        8,00   za farníkov

Ne   28. január        9,30   + rodina Fúdorová, Šimičková, Belová, Führichová (č. 200)

Ne   28. január      11,00   prosba za zdravie a Božiu pomoc pre Alžbetu, deti a vnúčatá a prosba za + Štefana

• V dnešnú nedeľu máme oferu na náš kostol. Za všetky Vaše milodary úprimné Pán Boh zaplať.
  • V tomto týždni od 18. do 25. 1. 2024 v celej Katolíckej cirkvi začína Týždeň modlitieb za jednotu kresťanov. Úplné odpustky sa udeľujú veriacemu, ktorý sa počas týždňa modlitieb za jednotu kresťanov zúčastní na niektorej z bohoslužieb a taktiež na zakončení tohto týždňa modlitieb.
  • Animátori z eRka pozývajú deti na stretnutie v piatok o 15,30 hod. do fary v Medzibrode.
  • V stredu po večernej sv. omši Vás všetkých pozývam na faru v Medzibrode na biblické stretnutie nad nedeľným evanjeliom.
  • Stretnutie birmovancov bude v sobotu 27.01.2024 v Hiadli o 8,00 hod. v pastoračnej miestnosti, v Ľubietovej o 10,00 hod. vo fare, v Medzibrode o 13,00 hod. a 14,30 hod. vo fare.