FARSKÉ OZNAMY na Prvú pôstnu nedeľu

25 feb

NEDEĽA Druhá pôstna nedeľa

Po    27. február    17,00   na úmysel ordinára

Ut  28. február    17,00   + rodičia Anton a Emília Tkáčikoví a sestra Sidónia (Pri Ihrisku 21)

Pi       3. marec      17,00   + Ján a Mária Hraškoví, Štefan a Gizela Peťkoví, Kazimír a Jolana Sanitroví (Krížna 1)

So      4. marec      17,00   + Rudolf Chamko, ročná

Ne      5. marec        8,00   za farníkov

Št       2. marec      17,00   + rodina Kaliská a Danišová (č. 20)

Ne      5. marec        9,30   + Erika Kapustová, mesačná

St       1. marec      17,00   Prosba o pomoc Božiu a potrebné milosti pre manželov Gašparových

Pi       3. marec      18,00   za farníkov

Ne      5. marec      11,00   za zdravie a Božiu pomoc pre rodinu Benkovú

• V dnešnú nedeľu máme jarnú zbierku na charitu Za všetky vaše milodary úprimné Pán Boh zaplať.
  • Drahý bratia a sestry všetkých vás dnes srdečne pozývam do Banskej Bystrici na Kalváriu, kde naša farnosť Medzibrod bude viesť krížovú cestu, ktorá začne o 14,30 hod. pri prvom zastavení. Po nej bude nasledovať v kostole Povýšenia Svätého Kríža na kalvárii sv. omša (približne o 15,30 hod.). Bližšie informácie k ďalším  pobožnostiam Krížových ciest a sv. omší na Kalvárii v Banskej Bystrici, si môžete prečítať na kostolnej výveske.
  • spoveď k 1. piatku: MB. – Po., Ut – hodinu pred sv. omšou, Pi. od 15,30- do 16,25 hod.; Ľ. – St. o 16,00 hod.; H – Št. o 15,30 hod..
  • Zaopatrovanie chorých: Ľ. – Str. o 8,00 hod.; Strel. – Str. o 9,00 hod.; Hospic. – Str o 10,00 hod.; MB– Št. o 8,00 hod.; H– Št. o  14,00 hod..
  • Katechéza pre prvoprijímajúce deti v piatok tento týždeň z dôvodu jarných prázdnin nebude.
  • Piatkové eRko stretko tento týždeň vo fare v Medzibrode nebude.
  • Srdečne pozývam veriacich v piatok 3.3. o 18,00 hod. na sv. omšu do kostola sv. Márie Magdalény pri príležitosti 4. výročia konsekrácie kostola a oltára v Ľubietovej.

Martin Uhrík, farár