FARSKÉ OZNAMY na Desiatu nedeľu v Cezročnom období

Utorok Sv. Antona Paduánskeho, kňaza a učiteľa Cirkvi Spomienka
Piatok Najsvätejšieho Srdca Ježišovho Slávnosť
NEDEĽA Jedenásta nedeľa v Cezročnom období

Po     12. jún           7,00   za zdravie a Božiu pomoc pre rodinu Jančiarovú (Záhumnie 51)

Ut     13. jún         18,00   + rodina Haviarová, Petríková a Beránková (Borovčina)

St      14. jún         7,00   + Rudolf a Mária Oboňoví a ich rodičia (Niva 4)

Pi      16. jún         18,00   + Dušan Hrubý a prosba za zdravie, Božiu pomoc a potrebné Božie milosti pre celú rodinu (Krížna 14)

So     17. jún         18,00   + Ondrej Samuelčík, syn Peter, vnuk Ľubomír a rodina Uhríková (Niva 23)

Ne     18. jún           8,00   za farníkov

Št      15. jún         18,00   + Rastislav Pipich a Ján Jakubovie (č. 180)

Ne     18. jún           9,30   + Marián Gallo, ročná

Ne    18. jún         11,00   za Božiu pomoc a zdravie pre Andreu

• Na budúcu nedeľu budeme mať oferu na náš kostol. Za vaše milodary úprimné Pán Boh zaplať.
  • Tento týždeň eRko stretko v Medzibrode bude o 14,15 hod. Prosíme deti, aby v tomto čase prišli na železničnú stanicu v Medzibrode. Predpokladaný návrat z Lopeja bude o 17,45 hod..
  • Drahí bratia a sestry. Od septembra sa začína v našej farnosti príprava k prijatiu sviatosti birmovania. Srdečne pozývam všetkých, ktorí ešte túto sviatosť neprijali k zápisu na farskom úrade v Medzibrode, ktorý sa bude konať až do 30.6. 2023. Vek v čase prijatia sviatosti birmovania by mal byť 13 rokov. Birmovný rodič by nemal byť mladší ako 16 rokov. Tí, ktorí boli pokrstení v inej farnosti prosím, aby priniesli k zápisu krstný list a krstný list birmovného rodiča. Birmovný rodič by mal byť takí, ktorí môže pristupovať k sviatostiam. Príprava dospelých a pracujúcich, bude prebiehať iným spôsobom ako u mládeže. Teším sa na naše spoločné stretnutia pri príprave k sviatosti birmovania.
  • Ohlášky RKC, farnosť Brezno-mesto oznamuje, že dňa 24.6.2023 o 15,00 hod.v rímskokatolíckom kostole na Mýte pod Ďumbierom hodlajú uzavrieť sviatosť manželstva snúbenci Karol Sedliak, r.k. z Hiadla syn Karola Sedliaka, r.k. a Anny r. Zázrivcovej, r.k. a Patrícia Štefanovie, r.k. pochádzajúca z Hiadla dcéra Petra Štefanovie, r.k. a Mariany r. Balíkovej, r.k.. Kto by vedel o nejakej prekážke uzavretia sv. manželstva nech to prosím oznámi na farskom úrade v Medzibrode.

Martin Uhrík,farár