Zápis k 1 sv. prijímaniu

11 sep

Drahí rodičia

Zápis k prvému sv. prijímaniu detí, ktoré chcú ísť v našej farnosti na prvé sv. prijímanie bude možné urobiť na farskom úrade v Medzibrode do 29. 9. 2023. Prosím, aby deti, ktoré neboli krstené v našej farnosti si na zápis priniesli krstný list z farnosti kde boli krstené. Deti, ktoré nebývajú v našej farnosti a chcú ísť na prvé sv. prijímanie vo farnosti Medzibrod, aby si priniesli licenciu-dovolenie od svojho pána farára, že môžu sa pripravovať a ísť v  našej farnosti na prvé sv. prijímanie. Prvé stretnutie prvoprijímajúcich detí s rodičmi sa uskutoční v piatok 29.9.2023 vo farskom kostole v Medzibrode hneď po večernej sv. omši. Sv. omša začína o 18,00 hod.. Na stretnutí sa prvoprijímajúce deti a rodičia dozvedia všetky potrebné informácie o prvom sv. prijímaní a jeho príprave.

Prosím rodičov, aby zápis na prvé sv. prijímanie urobili ešte pred spoločným stretnutím v iných dňoch. Ďakujem.

Teším sa na spoločné stretnutie  o. Martin Uhrík, farár v Medzibrode

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *