FARSKÉ OZNAMY na Dvadsiatu ôsmu nedeľu v Cezročnom období

NEDEĽA Dvadsiata ôsma nedeľa v Cezročnom období

Ut 10. október    17,00   + Viera Dvornická (Krížna 3)

Pi  13. október    18,00   + rodina Oborčoková a Huťková (Za Mlynom 12)

So  14. október    17,00   + Ján Debnár (Hlavná 26)

Ne 15. október      8,00   za farníkov

Št  12. október   17,00   + rodina Zvarová, Gajdošová, Kaderová (č. 188)

Ne 15. október     9,30   Prosba o potrebné Božie milosti pre celú rodinu (č. 67B)

Ne   15. október   11,00   + Milan Bačík

• Na budúcu nedeľu budeme mať zbierku na Misie. Za všetky vaše milodary úprimné Pán Boh zaplať.
  • Tento týždeň budem na duchovných cvičeniach. Prosím v prípade zaopatrovania, alebo pohrebov sa obráťte na pána dekana Petra Ivaniča do Slovenskej Ľupči t.č. 0911 270 335.
  • Drahí farníci. Dňa 23.11.2023 (štvrtok) pozývame členov Združenia zázračnej medaily ale aj tých, ktorí nie sú členmi tohto združení na do provinciálneho domu (kláštora) Dcér kresťanskej lásky sv. Vincenta de Paul v Nitre. Počas spoločného dňa sa dozvieme viac o Zázračnej medaile od Panny Márie, budeme tam mať sv. omšu. Obed bude v kláštore. Po ňom sa presunieme na hrad v Nitre kde sídli nitriansky diecézny biskup   Viliam Judák. Tam navštívime  katedrálu a diecézne múzeum kde máme vybaveného sprievodcu, ktorý nám porozpráva veľa zaujímavých vecí , ktoré sa dotýkajú nielen katedrály a múzea, ale aj histórie celého hradu, ktorý je dodnes obývaný. Cena tejto púte je  20,- €. Záväzne prihlásiť sa aj zo zaplatením ceny púte sa môžete u pani kostolníčkach v Medzibrode, Hiadli a Ľubietovej. Teším sa na spoločnú púť.