FARSKÉ OZNAMY na Tridsiatu nedeľu v Cezročnom období

NEDEĽA Tridsiata nedeľa v Cezročnom období

Po 23. október    18,00   + Martin Samuelčík a rodina Kalinová (Niva 11)

Ut 24. október    18,00   + Ondrej a Emília Vaníkoví (Nám. Hrdinov SNP 25)

St  25. október    18,00   za žijúcich z rodiny Prašovskej (Niva 19)

Pi  27. október      6,30   + rodina Haviarová a Gregorová (Záhumnie 11)

So  28. október    16,00   za novomanželov Milana a Máriu Lenčových

Ne 29. október      8,00   za farnosť

Št  26. október    18,00   + rodina Lučatincová, Brnová a Sedliaková (č. 160)

Ne 29. október      9,30   + manžel Ján, rodina Šimičková, Sláviková a Spustová (č.122)

Ne 29. október    11,00   + Mária a Anton Jezný a bratranci Peter a Jozef

• V dnešnú nedeľu máme oferu na náš kostol. Za všetky vaše milodary úprimné Pán Boh zaplať.
  • V piatok o 15,30 hod. pozývame deti na prvé eRko stretko vo fare v Medzibrode.
  • V noci z 28. na 29. októbra sa mení čas. O 3. hod. letného času posúvame hodiny na 2. hod. stredoeurópskeho času.
  • Drahí farníci. Dňa 23.11.2023 (štvrtok) pozývame členov Združenia zázračnej medaily ale aj tých, ktorí nie sú členmi tohto združení na do provinciálneho domu (kláštora) Dcér kresťanskej lásky sv. Vincenta de Paul v Nitre. Počas spoločného dňa sa dozvieme viac o Zázračnej medaile od Panny Márie, budeme tam mať sv. omšu. Obed bude v kláštore. Po ňom sa presunieme na hrad v Nitre kde sídli nitriansky diecézny biskup   Viliam Judák. Tam navštívime  katedrálu a diecézne múzeum kde máme vybaveného sprievodcu, ktorý nám porozpráva veľa zaujímavých vecí, ktoré sa dotýkajú nielen katedrály a múzea, ale aj histórie celého hradu, ktorý je dodnes obývaný. Cena tejto púte je  20,- €. Záväzne prihlásiť sa aj zo zaplatením ceny púte sa môžete u pani kostolníčkach v Medzibrode, Hiadli a Ľubietovej. Teším sa na spoločnú púť.